Úvod » TL - pásové nakladače » Takeuchi TL 8


        

Takeuchi TL 8

pásový nakladač řady TL

 

Číslo produktu: 044-TL 8
Hmotnost (kg): 3 865 / 3 915
Šířka (mm): 1 680
Výška (mm): 2 235
Výkon motoru (kW / PS): 54,6 / 74,3
Rychlost pojezdu (km/hod): 7,4 / 11
Nosnost / zatížení (kg): 955 / 2 730

Popis

Pásový kompaktní nakladač Takeuchi TL 8 o provozní hmotnosti 3,9 t . Užitné vlastnosti a parametry předurčují tento model k provádění terénních úprav, transportu a manipulaci s materiálem v praxi v prostředí staveb se značně zvýšenými požadavky na průchodnost nakladače terénem.

Standardní výbava nakladače Takeuchi TL 8  vysoce převyšuje výbavu běžných nakladačů. Sklopná kabina s bezpečnostním certifikátem ROPS/FOPS zajišťuje dokonalý přístup k provádění servisních úkonů a současně zajišťuje absolutní bezpečnost posádky při pohybu stroje v náročném terénu.
Uvnitř kabiny posádka vysoce ocení výbavu topením a klimatizací, pro pojezd nakladače pak nožní plyn a ovládání pojezdu a pracovních funkcí ovládacími joysticky. Pro nakladače Takeuchi je tradičně zcela běžné čelní sklo/vstupní dveře s výsuvem pod strop kabiny a zpětná zrcátka umístěná v kabině. Pracovní reflektory v přední i zadní části stroje jsou běžnou výbavou.
Pro aplikaci příslušenství je nakladač Takeuchi TL 8 standardně vybaven hydraulickým upínacím systémem a přídavným hydraulickým okruhem pro příslušenství – viz Příslušenství.

Příslušenství : k běžnému příslušenství patří lopata hladká, lopata zubová  a  paletizační vidle. Pásové nakladače Takeuchi jsou však standardně vybaveny i hydraulickým okruhem pro jakákoliv  příslušenství hydraulicky ovládaná. Navíc díky systému Hi-Flow umožňují i aplikaci  příslušenství s mimořádnými nároky na hydraulické průtoky (např. frézy).

 

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

MTg2MWEy