Úvod » TL - pásové nakladače » Takeuchi TL 12 V2


        

Takeuchi TL 12 V2

pásový nakladač řady TL

 

Číslo produktu: 045-TL 12
Hmotnost (kg): 5 915
Šířka (mm): 1 960
Výška (mm): 2 330
Výkon motoru (kW / PS): 81,8 / 111,2
Rychlost pojezdu (km/hod): 8,1 / 11,8
Nosnost / zatížení (kg): 1 865 / 5 325

Popis

Pásový kompaktní nakladač Takeuchi TL 12 V2 s provozní hmotností 6 tun představuje díky svým parametrům naprostou výkonnostní špičku ve své třídě. Prodloužený pásový podvozek tohoto stroje  zajišťuje optimální přenos jeho výjimečné hnací síly. Ostatní vlastnosti a extrémní silové parametry  mu umožňují vykonávat snadno svoji činnost v ještě náročnějších podmínkách než u menší varianty TL 8. Navíc je pro snadnou manipulaci a nakládku materiálu tento stroj vybaven tzv. vertikálním zdvihem. Současně umožňuje manipulaci s břemenem do 5,3 tuny.

Standardní výbava nakladače Takeuchi TL 12 V2  vysoce převyšuje výbavu běžných nakladačů. Sklopná kabina s bezpečnostním certifikátem ROPS/FOPS zajišťuje dokonalý přístup k provádění servisních úkonů a současně zajišťuje absolutní bezpečnost posádky při pohybu stroje v náročném terénu.
Uvnitř kabiny posádka vysoce ocení výbavu topením a klimatizací, rovněž navíc couvací kamera umístěná na ovládacím diplayi výrazně zvyšuje komfort obsluhy stroje. K ovládání rychlosti pojezdu nakladače slouží nožní plyn a ovládání pojezdu a pracovních funkcí zajišťují ovládací joysticky. Pro nakladače Takeuchi je tradičně zcela běžné čelní sklo/vstupní dveře s výsuvem pod strop kabiny a zpětná zrcátka umístěná v kabině. Pracovní reflektory v přední i zadní části stroje jsou běžnou výbavou.
Pro aplikaci příslušenství je nakladač Takeuchi TL 12 V2 standardně vybaven hydraulickým upínacím systémem a přídavným hydraulickým okruhem pro příslušenství – viz Příslušenství.

Příslušenstv
í:   k běžnému příslušenství patří lopata hladká, lopata zubová  a  paletizační vidle. Pásové nakladače Takeuchi jsou však standardně vybaveny i hydraulickým okruhem pro jakákoliv  příslušenství hydraulicky ovládaná. Navíc díky systému Hi-Flow umožňují i aplikaci  příslušenství s mimořádnými nároky na hydraulické průtoky (např. frézy).

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

YmNmY