Úvod » TCR - pásové transportéry » Takeuchi TCR 50


        

Takeuchi TCR 50

dumper řady TCR

 

Číslo produktu: 040-TCR 50
Hmotnost (kg): 6 410
Šířka (mm): 2 000
Výška (mm): 2 725
Transportní délka (mm): 4 745
Výkon motoru (kW / PS): 88,4 / 120,1
Rychlost pojezdu (km/hod): 9,2
Podvozek: pásy gumové

Popis

Kompaktní pásový dumper TAKEUCHI TCR 50, je na stroj na pásovém podvozku, určený k přepravě nákladu v extrémních terénních podmínkách.
Je vybaven otočnou korbou, sklopnou do libovolné požadované polohy pod libovolným úhlem. 

Největší předností TCR 50 je nepřekonatelná průchodnost terénem, jak z hlediska únosnosti  podloží (nízké tlaky na podloží), tak z hlediska složitosti terénu, a to vše při nosnosti ca. 4 t.


Standardní výbava pásového transportéru Takeuchi TCR 50 zajišťuje posádce vysoký pracovní a ergonomický komfort. Robustní kabina s certifikátem FOPS/TOPS zajišťuje absolutní bezpečnost obsluhy při pohybu stroje v náročných kopcovitých terénech. Ochranná mříž zadního skla zajišťuje bezpečnost ze strany nákladového prostoru.

Uvnitř kabiny posádka vysoce ocení topení, výsuvné čelní sklo, stěrače a ostřikovače čelního skla. Pro ovládání rychlosti pojezdu stroje slouží nožní plyn, ovládání pojezdu a pracovních funkcí zajišťují ovládací joysticky. Pracovní halogenové reflektory zajišťují dokonalý přehled po celém obvodu stroje i při práci ve tmě – jsou umístěny jak v přední a zadní části stroje, tak po stranách pásového transportéru.

Příslušenství: alternativně lze pásový transportér Takeuchi TCR 50 vybavit manipulační hydraulickou rukou pro usnadnění manipulace s přepravovaným materiálem.

 

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

M2NmMTJm