Úvod » TB - kompaktní » Takeuchi TB 260


        

Takeuchi TB 260

minirypadlo řady TB

 

Číslo produktu: 014-TB 260
Hmotnost (kg): 5 915 / 6 079
Šířka (mm): 2 000
Výška (mm): 2 585
Hloubkový dosah (mm): 3 735
Výkon motoru (kW / PS): 34,3 / 46,7
Rychlost pojezdu km/h: 2,8 / 4,9
Hmotnostní kategorie (t): 6,0

Popis

Takeuchi TB 260, rypadlo v hmotnostní kategorii 6 t, je od roku 2014 novinkou z dílny Takeuchi, doplňující základní řadu strojů "TB". Modelem TB 260 navázal výrobce (po modelu TB 290) na další vývojovou etapu v oblasti designu i užitných vlastností strojů Takeuchi, ve které klade důraz zejména na zachování dosavadních předností klasických zádí (nezkrácených, s protizávažím) a současně na moderní design (zaoblení zádě se zmenšeným poloměrem otáčení).
Model TB 260 posouvá hranice "standardního vybavení" rypadel Takeuchi střední třídy, na další, podstatně vyšší úroveň, než je obvyklé :  4 hydraulické okruhy z nichž jsou 3 proporcionálně ovládané, přepínání hydrauliky režimu "kladivo" v kabině, automatické odvzdušnění přídavných hydr. okruhů, hydraulické pojistky obou výložníků, tankovací čerpadlo PHM, komfortní kabina s automatickou klimatizací (rádio, topení, úložný prostor na nápoje) atd.
Kromě běžných přídavných zařízení (lžíce podkopové, svahovací, drapákové, kladivo, zemní vrták atd.) lze na TB 260 aplikovat i hutnící desku, frézu, hydr. bourací kleště a další speciální přídavná zařízení.
I přes výraznou změnu designu stroje zachovává výrobce i nadále tradiční kvalitní materiály, nepoužívá plastových komponentů v exteriéru stroje, ani zaoblených skel, čímž zachovává pro konečného uživatele výhodu minimálních provozních nákladů.
Takeuchi TB 260 reprezentuje z hlediska parametrů, provedení, vybavení a komfortu absolutní špičku ve své hmotnostní kategorii.


Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

ZGY2YjNmNW