Úvod » TB - kompaktní » Takeuchi TB 240


        

Takeuchi TB 240

minirypadlo řady TB

 

Číslo produktu: 008-TB 240
Hmotnost (kg): 4 070 /4 413
Šířka (mm): 1 740
Výška (mm): 2 490
Hloubkový dosah (mm): 3 465
Výkon motoru (kW / PS): 27,2 / 36,9
Rychlost pojezdu (km/hod): 2,9 / 5,3
Hmotnostní kategorie (t): 4,0

Popis

TAKEUCHI TB 240 je minirypadlo v hmotnostní kategorii 4 t. V této hmotnostní kategorii je zástupcem páté generace.  I model TB 240 se vyrábí v provedení buď s ochranným rámem nebo s kabinou.
Standardním vybavením stroje jsou 4 hydraulické okruhy pro připojení široké škály přídavných zařízení.  Jedná se kromě standardních lžic podkopových a svahovacích i o drapákové lžíce, hydraulické bourací kladivo, frézu, zemní vrtáky a řadu dalších speciálních přídavných zařízení, díky kterým se TB 240 stává univerzálně použitelným. Rovněž využití předností hydraulického upínacího systému v kombinaci s Power Tiltem (hydr. otočné hlavy) je pro Takeuchi samozřejmostí.

Také model TB 240 překvapí velmi prostornou a luxusní kabinou. Vybavení rádiem, topením a volitelnou klimatizací je běžným standardem. Maximální komfort pro obsluhu stroje nabízí nejen úložný prostor na nářadí a mazací lis, ale i úložný prostor pro nápoje v kabině, které jsou i v této hmotnostní kategorii zcela neobvyklé.
Další výbavou navíc je u stroje TB 240 jeřábovací hák (umístěn na rychloupínacím zařízení) a s tím související akustická signalizace přetížení, dále pak automatické snížení otáček motoru a volitelně tankovací čerpadlo na PHM.
Všechny modely Takeuchi, stejně tak i TB 240, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, navíc výrobce nepoužívá v exteriéru stroje plastové komponenty, které nejsou pro kapotáž stavebního stroje příliš vhodné. Rovněž veškerá prosklení jsou provedena z bezpečnostních skel, tvarově bez jakýchkoliv zakřivení.
Tato technická řešení podstatně snižují provozní náklady konečnému uživateli.

Takeuchi TB 240 je osazen 4-válcovým motorem Yanmar, který ve spojení s vysoce výkonným hydraulickým systémem vytváří výkonnostní špičku ve své hmotnostní kategorii.

V porovnání s předchozím modelem TB 235 disponuje model TB 240 zvýšenou hmotností, vyšším standardem,  větším počtem hydraulických okruhů a větší rypnou silou.

 

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

MDFkMmI