Úvod » TB - kompaktní » Takeuchi TB 230


        

Takeuchi TB 230

minirypadlo řady TB

 

Číslo produktu: 006-TB 230
Hmotnost (kg): 2 950 / 3 128
Šířka (mm): 1 450
Výška (mm): 2 525
Hloubkový dosah (mm): 2 835
Výkon motoru (kW / PS): 17,6 / 23,6
Rychlost pojezdu (km/hod): 2,9 / 5,2
Hmotnostní kategorie (t): 3,0

Popis

TAKEUCHI TB 230 je minirypadlo v hmotnostní kategorii 3 t. V této hmotnostní kategorii je zástupcem již páté generace. Model TB 230 se vyrábí v provedení jak s ochranným rámem, tak i s kabinou.
Standardním vybavením stroje jsou 4 hydraulické okruhy pro připojení široké škály přídavných zařízení.  Jedná se kromě standardních lžic podkopových a svahovacích i o drapákové lžíce, hydraulické bourací kladivo, frézu, zemní vrtáky a další přídavná zařízení, díky kterým se stroj TB 230 stává univerzálně použitelným. Hydraulický upínací systém v kombinaci s Power Tiltem (hydr. otočné hlavy) je u stroje Takeuchi i v této hmotnostní kategorii běžným standardem.

Provedení stroje Takeuchi TB 230 překvapí velmi prostornou a luxusní kabinou v této hmotnostní kategorii. Vybavení rádiem je samozřejmostí, ale úložný prostor na nářadí a mazací lis, stejně tak i úložný prostor pro nápoje v kabině, jsou v této hmotnostní kategorii zcela neobvyklé.
Dalším standardem ve výbavě tohoto modelu je jeřábovací hák (umístěný na rychloupínacím zařízení) a s tím související akustická signalizace přetížení. K volitelnému vybavení patří tankovací čerpadlo na PHM.
Všechny modely Takeuchi, stejně tak i TB 230, jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, navíc výrobce nepoužívá v exteriéru stroje plastové komponenty, které pro kapotáž stavebního stroje nejsou vhodné. Rovněž veškerá prosklení jsou provedena z bezpečnostních skel, navíc tvarově bez jakýchkoliv zakřivení. Tato technická řešení velmi podstatně snižují provozní náklady konečnému uživateli.
Model Takeuchi TB 230 reprezentuje optimální spojení výkonu, rychlosti a maximálního možného komfortu v této hmotnostní kategorii.
V porovnání s předchozím modelem TB 228 disponuje TB 230 zvýšenou hmotností, vyšším standardem, větším počtem hydr. okruhů a větší rypnou silou.

 

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

ZDVhM2Fm