Úvod » TB - kompaktní » Takeuchi TB 2150


        

Takeuchi TB 2150

rypadlo řady TB

novinka

 

Číslo produktu: 017-TB 2150
Hmotnost (kg): 15 997
Šířka (mm): 2 500
Výška (mm): 2 960
Hloubkový dosah (mm): 5 195
Výkon motoru kW / PS: 85 / 115,6
Rychlost pojezdu km/h: 3,1 / 5,5
Hmotnostní kategorie (t): 16,0

Popis

Takeuchi TB 2150, rypadlo v hmotnostní kategorii 16 t. Jedná se o druhou generaci výjimečně konstruovaného stroje v této hmotnostní kategorii, který je následníkem stroje TB 1140. Modelem TB 1140 zrealizovat výrobce Takeuchi, jako první ve světě vůbec, revoluční myšlenku aplikace vlastností minirypadla (otáčivý výložník, radlice, gumové pásy) do rypadla této hmotnostní kategorie.

Model TB 2150 se vyrábí ve dvou variantách - TB 2150 a TB 2150 R. TB 2150
je stroj s monoblokovým, otáčivým výložníkem (Knick-matik), gumovými či ocelovými pásy ( vzájemně zaměnitelné bez  úprav podvozku ) a radlicí. Takeuchi TB 2150 R je variantou s pevně uloženým lomeným/děleným výložníkem a se zmenšeným poloměrem otáčení v zadní části stroje. I model TB 2150 reprezentuje svým provedením další vývojovou etapu v oblasti designu
i užitných vlastností strojů Takeuchi, ve které klade důraz zejména na zachování dosavadních předností klasických zádí ( nezkrácených, s protizávažím ) a současně na moderní design (zaoblení zádě se zmenšeným poloměrem otáčení). 

Model TB 2150 disponuje maximem standardního vybavení:  4 hydraulické okruhy z nichž jsou 3 proporcionálně ovládané, přepínání hydrauliky režimu "kladivo" v kabině, automatické odvzdušnění přídavných hydraulických okruhů, hydraulické pojistky obou výložníků, 2 hydraulické válce na velkém rameni,  tankovací čerpadlo PHM, komfortní kabina s automatickou klimatizací a vytápěnou luxusní sedačkou (rádio, topení, úložný prostor na nápoje)
a v neposlední řadě i couvací kamerou. 
Kromě běžných přídavných zařízení ( lžíce podkopové, svahovací, drapákové, kladivo, zemní vrták atd.) lze na Takeuchi TB 2150 aplikovat i lžíce prosévací, třídící, hydraulické bourací kleště, hutnící desku, frézy na asfalt a beton, fréza na pařezy, křovinořezy, nůžky na stromy (do 23 cm průměru kmene), vrtací lafeta atd.

TB 2150 je osazen výkonným 4-válcovým naftovým motorem Deutz, emisní tř. IV.
I přes výraznou změnu designu stroje zachovává výrobce i nadále tradiční kvalitní materiály, nepoužívá plastových komponentů v exteriéru stroje, ani zaoblených skel, čímž zachovává pro konečného uživatele výhodu minimálních provozních nákladů.

Takeuchi TB 2150 navazuje na jednoznačně nejúspěšnější model celé řady "TB" a to TB 1140, který byl součástí výrobního programu Takeuchi více než 12 let a který byl po dlouhá léta díky svým specifickým vlastnostem (otáčivý výložník Knick-matik, gumové pásy, radlice ) ve své hmotnostní kategorii bezkonkurenčním strojem svého druhu.  
TB 2150 má na co navazovat a rozhodně překvapí i nadchne svým komfortem a výkonem.

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

MWIyM