KONTAKTY

Plan und Bau Baumaschinen
Výpadová 24
153 00 Praha 5 - Radotín
tel: +420 212 248 031
tel: +420 602 247 644
planbau@planbau.cz

Historie

arr3Dějiny Takeuchi v ČR píše Plan & Bau již od roku 1990 : Začátek všeho. TAKEUCHI. Píše se rok 1971. První minirypadlo TAKEUCHI TB-1000 a...

ANKETA

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O nás
O nás

Plan & Bau Baumaschinen

Společnost Plan & Bau Baumaschinen působí v ČR od roku 1990 jako výhradní dovozce strojů značky Takeuchi. Jsme jedinou společností úzce specializovanou na kompaktní pásová minirypadla a byli jsme "průkopníkem" v propagaci a uvedení strojů Takeuchi, ale i "minirypadla jako typu stroje", na český trh.  
V nelehkých začátcích devadesátých let byla minirypadla, a tudíž i značka Takeuchi, naprosto neznámá.
V tomto prostředí bylo prosazení "minirypadla" do praxe velmi obtížným úkolem. Dnes jsou výsledky dlouhodobé a vytrvalé práce naší společnosti již patrné na každém kroku.

Dodáváme nové i použité stroje značky Takeuchi a poskytujeme rovněž veškeré související služby - prodej, pronájem, servis, dodávky náhradních dílů, technické poradenství atd.
Společnost Plan & Bau Baumaschinen se díky nejdelší historii v působení v ČR stala pro své zákazníky stabilním a spolehlivým partnerem. Díky letitým zkušenostem a nenahraditelné praxi nabízí navíc vysokou odbornost a pochopení potřeb zákazníků.


Na český trh jsme zavedli minirypadla TAKEUCHI a jsme tu pro Vás již 27 let !

 

S japonským výrobcem TAKEUCHI máme mnoho společného:
- Z
akladatel společnosti TAKEUCHI pan Akio Takeuchi jako první na světě vyvinul a vyrobil
v roce 1971 "hydraulické minirypadlo". TAKEUCHI je firma s více než 50-ti letou tradicí a specializací. Díky úzkému zaměření výroby jsou stroje TAKEUCHI tím nejlepším, co světový trh v oblasti minirypadel nabízí a před ostatními výrobci si již léta drží "technologický náskok".

- Společnost Plan & Bau jako první uvedla a prosadila v roce 1990 minirypadla Takeuchi na český trh. Plan & Bau je firma s dnes již 27 letou tradicí a rovněž úzkou specializací. Díky této dlouhodobé zkušenosti a praxi se stroji Takeuchi dosáhla společnost Plan & Bau jedinečné odbornosti.Stabilita a spolehlivost, specializace a zkušenost, profesionalita,
zodpovědný a individuální přístup.


YmY3ZjVi