KONTAKTY

Plan und Bau Baumaschinen
Výpadová 24
153 00 Praha 5 - Radotín
tel: +420 212 248 031
tel: +420 602 247 644
planbau@planbau.cz

Historie

arr3Dějiny Takeuchi v ČR píše Plan & Bau již od roku 1990 : Začátek všeho. TAKEUCHI. Píše se rok 1971. První minirypadlo TAKEUCHI TB-1000 a...

ANKETA

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » Příslušenství » Lžíce » Lžíce drapákové

Příslušenství / Lžíce drapákové

Drapákové lžíce ke strojům Takeuchi

Ke strojům Takeuchi dodáváme lžíce drapákové universální UG a třídící AG.


Drapákové lžíce universální "UG" jsou aplikovatelné na modely Takeuchi již od hmotnostní kategorie 1,5 t, jelikož použitelnost tohoto hydraulického příslušenství vyžaduje odpovídající kapacitu hydraulického systému a dostatečný počet hydraulických okruhů, kterými stroje Takeuchi disponují již ve standardním provedení. 

Drapákové lžíce třídící "AG" jsou aplikovatelné na modely Takeuchi od hmotnostní kategorie 5 t, u kterých je dostatečný počet hydraulických okruhů již po léta standardním vybavením.

Každý z modelů Takeuchi má své vlastní typy drapákových lžic, které se liší jak šíří a obsahem, tak i maximálním rozevřením čelistí. 
Rovněž se jednotlivé velkosti lžic liší dvoučepovou upínací deskou, která svými rozměry (průměry a rozteče čepů) odpovídá jednotlivým modelům Takeuchi. Výhodou této dvoučepové upínací desky je universálnost v použití lžic. V praxi to znamená, že drapákové lžíce lze aplikovat na stroj jak s mechanickým, tak i s hydraulickým rychloupínacím systémem. 

Všechny typy lžic jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů (100% Hardox), mají vysokou životnost a proto jsou určeny pro nasazení v nejnáročnějších podmínkách.

Jsou vybaveny stabilní upínací deskou, pochromovanými čepy a drapákové lžíce UG
i vysoce oděruodolnými zuby.


N2VlNDg0