KONTAKTY

Plan und Bau Baumaschinen
Výpadová 24
153 00 Praha 5 - Radotín
tel: +420 212 248 031
tel: +420 602 247 644
planbau@planbau.cz

Historie

arr3Dějiny Takeuchi v ČR píše Plan & Bau již od roku 1990 : Začátek všeho. TAKEUCHI. Píše se rok 1971. První minirypadlo TAKEUCHI TB-1000 a...

ANKETA

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » Příslušenství » Lžíce

Příslušenství / Lžíce

Lžíce ke strojům Takeuchi.

Ke strojům Takeuchi jsou dodávány standardní podkopové lžíce, velkoobjemové (svahovací) lžíce, a lžíce speciální, jako např. lžíce drapákové, třídící apod.

Každý z modelů Takeuchi má své vlastní typy lžic, které se liší jak šíří a tak i obsahem.
Rovněž se jednotlivé velkosti lžic liší dvoučepovou upínací deskou, která svými rozměry (průměry a rozteče čepů) odpovídá jednotlivým modelům Takeuchi.
Výhodou této dvoučepové upínací desky je universálnost v použití lžic. V praxi to znamená, že lžíce lze aplikovat na stroj jak s mechanickým, tak i s hydraulickým rychloupínacím systémem. 

Podkopové lžíce disponují integrovaným BTS systémem (Bucket Transport System), který je tvořen speciálními "závěsy", umístěnými na upínacích deskách jednotlivých lžic. BTS Systém je určený pro přesun a jednoduchou manipulaci se lžícemi, nejen v rámci stavby.

 

Všechny typy lžic jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů (100% Hardox), mají vysokou životnost a proto jsou určeny pro nasazení v nejnáročnějších podmínkách. Jsou vybaveny stabilní upínací deskou, pochromovanými čepy a vysoce oděruodolnými zuby.NDNhMmQxO