KONTAKTY

Plan und Bau Baumaschinen
Výpadová 24
153 00 Praha 5 - Radotín
tel: +420 212 248 031
tel: +420 602 247 644
planbau@planbau.cz

Historie

arr3Dějiny Takeuchi v ČR píše Plan & Bau již od roku 1990 : Začátek všeho. TAKEUCHI. Píše se rok 1971. První minirypadlo TAKEUCHI TB-1000 a...

ANKETA

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » Financování

Financování

V rámci široké nabídky poskytovaných služeb a se zaměřením na individuální potřeby našich zákazníků zajišťuje naše společnost při prodeji strojů Takeuchi rovněž

finanční poradenství.

Na základě námi zpracovaných cenových nabídek strojů Takeuchi nabízíme zákazníkům současně  i alternativní modely způsobu financování a případně doporučíme optimální variantu v závislosti na možnostech, potřebách a přání klienta. V případě financování strojů prostřednictvím leasingu nebo úvěru samozřejmě poskytujeme finanční servis včetně zpracování nabídek ve všech zvolených alternativách.
V tomto směru spolupracujeme se všemi renomovanými finančními společnostmi a bankami na českém trhu, současně vždy respektujeme zadání zákazníka v tomto ohledu.
Nabídky financování zpracováváme jak na základě požadavků zákazníků, tak i na základě našeho doporučení, které vychází z našich dlouhodobých zkušeností v této oblasti. Optimální variantu pak zajišťujeme s ohledem na předpokládanou délku financování, na předpokládaný finanční limit zákazníka ve výši pravidelných splátek, ale současně i s přihlédnutím momentálním možnostem klienta.

Další případné alternativy v oblasti financování řešíme operativně individuálním jednáním na základě konkrétních požadavků našich zákazníků.


Naše financování Vás zaručeně chytne !


OWJhMzZj